KURUMSAL

Metropol Vidanjör olarak 1969 yılından beri yarım asırlık tecrübemizle sıhhi tesisat ve alt yapı hizmetleri olarak başladığımız yolda günümüzde profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız ile Ankara ve Çankaya hatta Ankara'nın civar ilçelerinde 
Vidanjör Hizmetleri, Kanal Açma Hizmetleri, Kanalizasyon Açma Hizmetleri, Kanalizasyon Temizleme Hizmetleri, Mikro Tünel Kazı İşleri, Foseptik Kuyu Temizleme Hizmetleri, Kanal Görüntüleme Hizmetleri, Rögar Temizleme Hizmetleri, Alt Yapı Hizmetleri, Sıhhi Tesisat Hizmetleri, Alt Yapı Çalışmaları, Logar Temizleme Hizmetleri, Kanalizasyon Hattı Yenileme, Altyapı Boru Temizleme, Ankara Boru Hattı Temizleme, Mikro Tünel Açma İşlemlerini en son teknoloji cihazlar ile temiz ve en hızlı şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Ankara’da devlet kurumlarına, iş yerlerine, toplu konutlara, müstakil evlere, otellere, ticari iş ve alışveriş merkezlerine son teknoloji cihazlarımız ile hitap etmekteyiz.

Hedefimiz Türkiye’nin en prestijli altyapı firmalarını geride bırakmaktır. Kullandığımız cihazlar ve ekibimizin tecrübesi ile çağın bir tık önüne geçmekteyiz. Metropol Altyapı bugüne kadar farklı il ve ülkelerde on binlerce altyapı çalışmalarına öncülük etmiştir. Bu bilgi ve birikime dayanarak %100 memnuniyet ve çözüm odaklı hizmet anlayışımız ile birlikte 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermek için buradayız.


Adres: Emek Mahallesi, 16. Sk. No: 86/C, 06490 Çankaya / Ankara